Gamyklos tiesioginio pardavimo Poliarizacija-Nejautrus Vieno etapo didelis pelnas, Nuostolis, 1310nm optinio pluošto izoliatorius už kabelinę televiziją

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€102.95

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Vieno etapo didelis pelnas, Nuostolis, 1310nm optinio pluošto izoliatorius už kabelinę televiziją

Savybės

Mažas (insertion loss

Izoliacijos grįžtamieji nuostoliai

Didelis Pelnas, Nuostolis

Maža Poliarizacija priklausomi nuostolių

Maža poliarizacija režimas dispersija

Prašymas

Pluošto Stiprintuvas

Kabelinės televizijos šviesolaidiniai tinklo

Optinio Pluošto Sąsaja

Telekomunikacijos

Specifikacija

Parametrai

Vienetas

Vieno Etapo

Dual Etapas

Premium

Klasė

Premium

Klasė

Centrinis Bangos Ilgis

nm

1310/1550

Veiklos Bangos Ilgio Diapazone

nm

λ±15

λ±20

Typ. Piko Atskirai

dB

38

35

55

52

Min. Izoliacija ne CWL (25℃)

dB

32

30

45

42

Maks. PDL (25 ℃)

dB

0.10

0.15

0.15

0.20

Typ. Įterpties Nuostoliai (25 ℃)

dB

0.50

0.55

0.70

0.75

Maks. Įterpties Nuostoliai (0~70℃)

dB

0.55

0.60

0.75

0.80

Min. Grįžti Nuostolių

dB

60/55

60/55

Skaidulų Tipas

/

SMF-28e

Tempimo Apkrova

N

5

Maks. Optinės Galios (CW)

mW

500

Veikimo Temperatūra

0 ~ +70

Saugojimo Temperatūros Ribos

-40 ~ +85

Užsakymo Informaciją (ISO-S-13-P-0-1-0)

Tipas

Bangos ilgis

Reitingas

Vamzdis

Pluošto ilgis

jungtis

S=Vieno Etapo

D=Dvigubos Etapas

13=1310nm

15=1550nm

P=Laipsnio P

A=A Kategorijos

0=Plikas Pluošto

1=900um

1=1,0 m

2=1,5 m

3=individualų

0=Nėra

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=PK/VNT

5=LC

Kai nuotraukos ir aprašymai nesutampa,aprašymas ir pavadinimas yra teisingas

Vaizdas yra tik nuoroda. produktas turėtų pats, kaip aprašymas. Jei esate supainioti. susisiekite su paslaugos.

Apie Laivybos 1. PARENGTI VEŽIMO LAIKAS: Visus produktus, pritaikytus produktus,paprastai mes pasirūpinsime siunta per 1-5 dienas. jei skubu, prašome susisiekti su mumis. 2. APIE sąskaitos FAKTŪROS, Jei turite tiekimo mokėjimo gali teikti oficialius sąskaitas faktūras (PI) Už muitinės formalumus, mes galime tiekti komercinės sąskaitos faktūros 3. APIE MOKESTĮ, Jei nėra specialiųjų pranešimų,mes bus paskelbti tikrosios vertės prekių,Mes nėra atsakingas už bet kokius muitų mokestis; prašome patikrinti muitų politika ne savo vietoje.Jei jums reikia pagalbos,prašome susisiekti su mumis . PASTABA: 1. Gaila kad mes ne remti P. O. Dėžutės adresą, prašome palikti mums pranešimą už jūsų teisingą adresą, kai jūs pateikiate užsakymą. 2. Kartais sklypo reikia jums eiti į vietos pašte pasiimti. Skirkite sekimo numerį ir savo asmens TAPATYBĖS pasiimti savo sklypo laiku, kitaip jūsų siuntinys bus išsiųstas atgal į jav.

Grąžinimas ir keitimas

1. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Jūs galite atšaukti savo užsakymą bet kuriuo metu, kol užsakymas yra comfirmed mus. Kai ji bus įrengtos gamybos, mes negalime priimti atšaukimo ar keitimo tvarka.

Atsiliepimai 1.Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis,prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių. Teigiamas(5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums, prašome pagalvokite du kartus, prieš palikti atsiliepimą. 2.Jei jūs neturite patenkinti mūsų produktus,prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes stengiamės išspręsti jūsų problemą. (XYT-TECH) Sharetop paroda planas: Stendą Nr. 23E02.Balandžio 24-27,2018 Expocentre,Maskva

Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Pakuotės Dydis 30cm x 22cm x 5cm (11.81in x 8.66in x 1.97in)
Įrenginio Tipas daug (4 vnt/lot)
Bangos ilgis 1310nm,1550nm
Jungtis ne jungtis
Elemento Ilgio 1m
Garantija 3 metai
Režimas Vieną Režimas
Pavadinimas regos izoliatorius
etapas vieno etapo
Pluošto Ilgis 1m ar individualų
Modelio Numeris XYT-ISO-1039

Parašyti atsiliepimą

Gamyklos tiesioginio pardavimo Poliarizacija-Nejautrus Vieno etapo didelis pelnas, Nuostolis, 1310nm optinio pluošto izoliatorius už kabelinę televiziją

Gamyklos tiesioginio pardavimo Poliarizacija-Nejautrus Vieno etapo didelis pelnas, Nuostolis, 1310nm optinio pluošto izoliatorius už kabelinę televiziją

Vieno etapo didelis pelnas, Nuostolis, 1310nm optinio pluošto izoliatorius už kabelinę televiziją Savybės Mažas (insertion loss Izoliacijos grįžtamieji nuostoliai Didelis Pelnas, Nuostolis Maža Poliarizacija

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai