Vox StompLab IIG 2G Modeliavimo Gitara, Efektu Procesorius

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€95.53

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

APŽVALGA

Į StompLab serijos efektu pedalai yra įspūdingas naujų pretendentų, kad paketą galingas garsų į kompaktiškas ir sudėtingų ieško metalo įstaigos. Garso variantai yra suskirstyti pagal stilių, tokių kaip rokas, bliuzas, ir baladė, todėl lengva, kad net pradedantiesiems vartotojams surasti norimą garsą. Be StompLab IG skirtas gitara modeliavimas ir StompLab IB, skirta bass modeliavimas, seriją taip pat apima StompLab IIG ir IIB, kurios teikia išraiška pedalą. Su aukštos kokybės atrodo, plius savo aukštos kokybės garsą, StompLab serija bus puikus kompanionas gitaristas ar bosistas už metus į priekį.

Pirmas patikrinti skamba!

Multi-poveikis mazgų yra neįtikėtinai įvairi įvairių garsų, kurie svyruoja nuo iškreiptas į gera, ir gausos šie garsai gali būti stulbinantis. Nors ir turėdama daug garsų, tai yra didelis privalumas, ji taip pat gali sukrėsti pradedantysis vartotojas, sukelia sunkumų ar neaiškumų. Į StompLab serija yra skirta būti lengvai naudojami, net ir pradedantiesiems žaidėjams. Nes kiekviena programa yra pavadintas su muzikos stilių, pavyzdžiui, roko, bliuzo ar metalo. Galėsite rasti geriausią garso, be yra susiję su konkrečiomis poveikio vardai. Muzikos stilius yra suskirstyti į dešimt rūšių, ir apima viską tiesiai į priekį tradicinių stilių egzotiškos, neįprastus garsus. Yra dešimt variantų kiekvienai kategorijai, todėl jūs esate tikri, kad rasti skamba jums patinka.

Sukurti savo originalius garsus!

Tiesiog žaisti derinio garsai yra smagu, bet jūs tikrai norite sukurti savo originalius garsus, taip pat. Į StompLab IG yra 103 tipų modeliavimo efektai. Šie efektai yra suskirstyti į kategorijas, kaip pedalas, amp, ratai, spintelė, moduliacijos, delay ir reverb efektai. Kai triukšmo mažinimas yra įtrauktas, galite naudoti iki 8 iš jų vienu metu. Kiekvieno poveikio rūšies suteikia daug parametrų, kuriuos galite labai redaguoti sukurti savo idealus garsas. Kadangi garso variklis yra lygiaverčiai, rodoma visame pasaulyje geriausiai parduodamų VT+ serijos modeliuose va ir ToneLab serijos multi-effect vienetų, jums reikia jokių papildomų kokybės garantija. Skamba jums sukurti gali būti išsaugotas kaip 20 vartotojo programos.

Ji atrodo puikiai!

Į StompLab serija buvo sukurta labai atsargiai, ne tik savo garsus, bet ir dėl savo puikios estetinės. Jums niekada nepavargsta kietas metalinis, išorė. Pedalo dizainas primena vintage VOX wah pedalai, kurie yra tikri, kad padidinti įkvėpimo. Vienas iš lankytinų objektų StompLab serija yra aukštos kokybės išvaizdą, kuri yra negirdėtas dalykas, be kitų kompaktiškas multi-effect vienetų. Tai skamba puikiai, ji atrodo puikiai ir tai pakankamai kompaktiškas, kad tilptų į koncertą maišelį, todėl galite jį pasiimti kartu su savimi bet kur, jūsų muzika nukels jus, greitai ir lengvai.

Supakuotas su patogiu funkcijas, įskaitant imtuvas!

Į StompLab serija turi įmontuotą chromatines imtuvą, todėl jums nereikės pateikti vieną atskirai. Trijų-LED indikatorius daro tiuningo lengva. Dėl patogumo scenoje, yra "mute" funkcija, kuri leidžia jums sureguliuoti be nagrinėja kitų. Ausines taip pat gali būti sujungti, todėl galėsite žaisti namuose vėlyvos nakties be nerimą visiems. Baterijos veikimo daro šie padaliniai lengvai nešiojamas, leidžia jums mėgautis rimta garso iš savo gitaros ar boso, kur jums eiti.

Galingas garsus ir sudėtingas išvaizdą, kad sudužtų lūkesčius kompaktinių gitara multi-effect vienetų.

FUNKCIJOS iš viso 100 anksto programos yra skirstomos į stilius, pavyzdžiui, roko, bliuzo, metalo ir pop Lengva naudoti sąsaja; net ir pradedantiesiems vartotojams akimirksniu gali pasiekti skamba jie nori! StompLab IG suteikia 103 tipų modeliavimo efektai, StompLab IIG suteikia 104 rūšių, StompLab IB suteikia 60 rūšių, ir StompLab IIB suteikia 61 tipų Kiekvieno poveikio modelis gali pasigirti garso variklis, kuris buvo distiliuojamas iš pasaulyje geriausiai parduodamų VT+ serijos modeliuose va, kaip gerai kaip ToneLab serijos multi-effect vienetų. Redaguoti ir išsaugoti 20 savo vartotojo programos Iki aštuonių poveikio modeliai gali būti naudojami tuo pačiu metu, Sudėtingas išvaizdą, kad buvo neįsivaizduojamas vyresnio amžiaus poveikis vienetų. Į StompLab IIG ir IIB pateikti išraiška pedalo, kuris leidžia jums kontroliuoti įvairių poveikio parametrus, įskaitant wah ir tūrio Dviejų krypčių galia; darbų dėl baterijų arba AC adapterio (parduodami atskirai)

SPECIFIKACIJOS

StompLab IIG Modeliavimo Gitara, Efektu Procesorius Poveikis Tipas

Pedalas (8): Comp, Wah, Auto Wah, Brn Oktavos, Akustinių, U-Vibe, Tonas, Žiedas Mod

Amp(44) : BTQ Švarus, Grynas, Švarus, Džiazo Švarus 1, Džiazo Švarus 2, Cali Švarus 1, Cali Švarus 2, Cali Clean 3, Cali Švarus 4, Vox AC4, Vox AC15TB, Vox AC15, Vox AC30TB, Vox AC30HH, Vox Krizė, MUMS Blues 1, JAV Bliuzo 2, JAV Bliuzo 3, JAV Bliuzo 4, MUMS 2x12 1, MUS 2x12 2, MUS 2x12 3, MUS 2x12 4, UK Roko 1, JK Roko 2, UK Rokas 3, Jungtinės KARALYSTĖS Roko 4, BTQ OT, Vox NT15, Vox AC30BM, UK Metalo 1, JK Metalo 2, UK Metalo 3, JK Metalo 4, MUMS HiGain 1, MUS HiGain 2, MUS HiGain 3, MUS HiGain 4, JAV Metalo 1, JAV Metalo 2, JAV Metalo 3, JAV Metalo 4, BTQ Metalo 1, BTQ Metalo 2, BTQ Metalo 3

Ratai (18): Tonas Ratai, Mėlyna Ratai, Triskart Padidinti, Aukso Ratai, Vamzdžių OT, Brit Švino, Riebalai, Metalo Dist, Roko Planetos, Vamzdžių Dx, Oranžinė Dist, Classic+, Germanis Pūkelis, Didelis Pūkelis, Vox Tonas Girtas, Octa Pūkelis, Techno Pūkelis, Crusher

Spintelė (12): Tvido 1x8, Tvido 1x12, Tvido 4x10, Juoda 2x10, Juoda 2x12, Vox AC15, Vox AC30, Vox AD120VTX, UK H30 4x12, UK T75 4x12, JAV V30 4x12, Custom

Moduliacijos (9): "CE" Choras, Multi Chorus, Flanger, Org Etapas, Twin Trem, G4 Rotaciniai, Pikis Shift, Filtron1 (Auto), Filtron2 (Rankinis)

Ekranas (8): Analog Delay 1, Analog Delay 2, Analog Delay 3, Analog Delay 4, Echo 1, Echo 2, Echo 3, Echo 4

Pakuotės Dydis 23cm x 15cm x 8cm (9.06in x 5.91in x 3.15in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 1.05kg (2.31lb.)
Modelio Numeris IIG
Tipas Poveikis

Parašyti atsiliepimą

Vox StompLab IIG 2G Modeliavimo Gitara, Efektu Procesorius

Vox StompLab IIG 2G Modeliavimo Gitara, Efektu Procesorius

APŽVALGA Į StompLab serijos efektu pedalai yra įspūdingas naujų pretendentų, kad paketą galingas garsų į kompaktiškas ir sudėtingų ieško metalo įstaigos. Garso variantai yra suskirstyti pagal stilių, tokių kaip rokas, bliuzas, ir baladė,

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai