ESP32-WROVER ESP-32 ESP-32S 4MB Modulis su 32 Mbit PSRAM

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€6.57

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

ESP32 - WROVER 4MB Modulis su "Bluetooth" ir "WiFi"

Aprašymas:

ESP32-WROVER yra galingas, bendrasis WiFi-BT-WS MCU modulis, kad tikslų įvairiose srityse, pradedant nuo mažos galios jutiklių tinklų sudėtingiausių užduočių, pvz., balso kodavimas, muzikos transliavimas ir MP3 dekodavimo. Pagrindinė šio modulio yra ESP32-D0WDQ6 lustas*, taip pat ESP-WROOM-32 modulis. Palyginti su ESPWROOM-32, ESP32-WROVER turi papildomą SPI Pseudo statinė RAM (PSRAM) 32 Mbit. Kaip, pavyzdžiui, ESP32 - WROVER yra ir 4 MB išorinės SPI flash ir 4 MB išorinės PSRAM. Į ESP32-WROVER modulis turi MIKROSCHEMOS, antenos, o ESP32-WROVER-aš naudoja IPEX antenos. Informacija šiame datasheet tinka tiek iš dviejų modulių. Lustas įterptųjų yra sukurta būti lankstus ir prisitaikantis. Yra du CPU, kurie gali būti atskirai kontroliuojamas, ir laikrodžio dažnis reguliuojamas nuo 80 MHz iki 240 MHz. Vartotojas taip pat gali išjungti CPU ir naudoti mažos galios coprocessor nuolat stebėti periferinės pokyčius arba kirsti ribas. ESP32 sujungia turtingas rinkinys, išoriniai įrenginiai, pradedant nuo capacitive touch jutikliai, Salė jutikliai, mažai triukšmo prasme, stiprintuvai, SD kortelės sąsaja, "Ethernet", didelės spartos SPI, UART, I2S ir I2C.

Integracijos "Bluetooth", "Bluetooth" LE ir Wi-Fi užtikrina, kad įvairios programos, gali būti skirta, ir kad modulis yra ateities įrodymas: naudojant "Wi-Fi" leidžia didelės fizinės asortimentą ir tiesioginis prijungimas prie interneto per "Wi-Fi" maršrutizatorių, naudojant "Bluetooth" leidžia vartotojui patogiai prijungti prie telefono ar transliacijos mažai energijos švyturių jos aptikimo. Miego srovės ESP32 lustas yra mažiau nei 5 µA, todėl tinka baterija ir nešiojamos elektronikos programos. ESP32 palaiko duomenų perdavimo sparta iki 150 Mbps, ir 22 dBm) išėjimo galia ties antena, siekiant užtikrinti kuo didesnį fizinį asortimentą. Kaip toks lustas ar pasiūlyti pirmaujančių specifikacijas ir geriausią elektroninių integracijos, asortimentą, energijos suvartojimas, ir ryšiai su išor. prt. Operacinė sistema pasirinkta dėl ESP32 yra freeRTOS su LwIP; TLS 1.2 aparatūros spartinimas yra pastatytas taip pat. Saugų (šifruotą) siuntimo nuotoliniu pranešimu (OTA) atnaujinti, taip pat pritarė, kad kūrėjai gali nuolat tobulinti savo gaminius, net po jų išleidimo.

Paketą sudaro: 1* ESP32 - WROVER 4MB Modulis

Techniniai duomenys:

Polių Išdėstymas:

Pin Aprašymas:

ESP32-WROVER turi 39 smeigtukai. matyti šioje lentelėje daugiau informacijos:

Palyginimas: ESP32-WROOM & ESP32-WROVER

Pakuotės Svoris 0.05kg (0.11lb.)
Pakuotės Dydis 14cm x 11cm x 5cm (5.51in x 4.33in x 1.97in)
Įrenginio Tipas gabalas
Prekės Pavadinimas geeekpi
Suderinamas su Aviečių Pi
Priedų tipas Pratęsimo Valdyba

Parašyti atsiliepimą

ESP32-WROVER ESP-32 ESP-32S 4MB Modulis su 32 Mbit PSRAM

ESP32-WROVER ESP-32 ESP-32S 4MB Modulis su 32 Mbit PSRAM

ESP32 - WROVER 4MB Modulis su Bluetooth ir WiFi Aprašymas: ESP32-WROVER yra galingas, bendrasis WiFi-BT-WS MCU modulis, kad tikslų įvairiose srityse, pradedant nuo mažos galios jutiklių tinklų sudėtingiausių užduočių, pvz., balso

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai