Pasaulinė Versija BOBOVR Z5 Virtualios Realybės 3D akinius, Kartoniniai VR Lauke 3D Ausinės su nuotolinio valdiklio Daydream smartphonach

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€30.88

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Ištirti didesnių pasaulio BOBOVR Z5, susijusių su Daydream platformą, tai yra daugiau lengva , įdomu ir ekonominės patirties VR.

Neįtikėtina, nuotykių 9-axsi IMU VR valdytojas gali stebėti savo judesius ant rankų, naudokite kartu su BOBOVR Z5 noriu padaryti interaktyvus lengviau, ir daugiau kaip tikrovė.

FOV120 Mūsų užsakymą pagamintas VR objektyvais, pasiūlyti labiausiai svaiginančius jausmas su 120 Laipsnių matymo Lauką.

IPL & Židinio Reguliavimas IPL ir Dėmesys gali būti koreguojama, siekiant prisitaikyti prie jūsų akių. IPL koregavimo funkcija leidžia atstumas tarp lęšių teisingai rungtynės kiekvieną vartotojo interpupillary atstumas (atstumas tarp centrų mokiniai į abi akis), kad išplėtė asortimentą. Be abejo, idealus sprendimas, akinius nešiojantiems būtų focus/dioptrijų reguliavimas, leidžiantis ne akinius galima dėvėti, bet leidžia vartotojams pritaikyti lęšiai, jų tikslus, viziją recepto.

Patogiai & Soft Dizaino pasirinkimas kūdikių odos žaliavų, Šiaurės pilka ir skeleto dizaino mišinys kartu, papildyti pažangių duomenų tvarkymo technologijų, pasiekti komfortą, švelnumą, ne slydimo, dėvėjimosi, atsparus vandeniui.

Ištirti didesnių pasaulio BOBOVR Z5, susijusių su Daydream platformą,tai yra įdomiau ir lengviau patirti VR.

Neįtikėtina, nuotykių 9-axsi IMU VR valdytojas gali stebėti savo judesius ant rankų, naudokite kartu su BOBOVR Z5 padės interaktyvus lengviau,ir daugiau kaip tikrovė.

Jis yra paprastos konstrukcijos, kurios gali leisti jums, kad "patvirtinti", "atgal","pauzė", "volume+/-" greitai ir lengvai, ji gali suteikti jums stabili stebėjimo judėjimo ir žmogiškas patirtis.

Sujungti šiuolaikinė estetika su tradicine kultūra, jis sukurtas su Skandinavijos stilius, kuri leidžia tai jei su tiek grožio ir komforto.

720° supa stereo Z5 yra pateikta 720° supa stereo, ji gali atkurti realaus garso ir HIFI earflap gali izoliuoja triukšmą.

Pritaikytas su PET medžiaga, diafragma yra suprojektuoti su 40mm , ant nugaros, tai gali padaryti žmogiškas veikimas, pvz., garsumo reguliavimas, pauzė/groti.

437 dienas, optika labiau patobulintas Anti-iškreiptas kampo korekcijos technologija leidžia 120° big peržiūrėti daugiau realus ir aiškus, 42mm asferiniai lęšiai yra puikus rungtynės su 0.39 mm spalva skirtumas.

Lytėjimo yra svarbi VR Mes pridėjome lytėjimo modulių Kinijos Žemyninės versija Z5, su 6 atskiros lytėjimo prietaisų galvos linijos, ir kai jūs naudojate Z5 žaisti filmus ar žaidimus, taip pat galite jausti kai lytėjimo pokyčiai (reikia turinys parama)..

Lytėjimo modlue 6 lytėjimo prietaisai išdėstyti galvos žiedas, jie bendradarbiauja tarpusavyje, darbo pasidalijimas, yra aišku, kad svoris yra skirtingas. tWhether jūs paspauskite, arba išankstinio įspėjimo jums žinoti, kuria kryptimi priešas yra, ir ji taip pat stiprina Z5 bass poveikį, net triukšmingoje aplinkoje, vis dar gali išlaikyti aiškų garso efektą.

Lytėjimo yra svarbi VR Mes pridėjome lytėjimo modulių Kinijos Žemyninės versija Z5, su 6 atskiros lytėjimo prietaisų galvos linijos, ir kai jūs naudojate Z5 žaisti filmus ar žaidimus, taip pat galite jausti kai lytėjimo pokyčiai (reikia turinys parama)..

Ieškoti istorija apie žmogaus ir technologijų paėmus mėginius, patirtis, 2000 m. Europoje ir Amerikoje grupes, galite nustatyti Z5 's ausinės laisvai pagal savo situacija..

Ši šviesa Z5 pat atliko svorio santykis tobulinimo ir vėl, ilgai nešioti, bus žymiai sumažinti galvos nuovargis.

Jūs galite reguliuoti sandarumą galvos žiedas laisvai, kratant galvą, kaip jūs norite, nereikia nerimauti dėl kritimo, apsaugoti mobilųjį telefoną saugumo.

Pakuotės Dydis 25cm x 15cm x 23cm (9.84in x 5.91in x 9.06in)
Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pluoštas 6 VR Su Valdikliu Z
All-in-one Virtualios Realybės Akiniai No
Pakuotė Taip
Valdytojai No
Jutiklio Tipas Palaiko 4.0-6.0 colių "Android", "iPhone", "Samsung" ir "HUAWEI" išmaniųjų telefonų
Žiūrėjimo Patirtis Svaiginančius
Prekės Pavadinimas bobovr
Tipas Žiūronų
Paketas 2 VR Su Kontrolierius
Svarbi Pastaba Valdytojas (Z), kad palaiko tik svajoti "Android" telefonas
Modelio Numeris XIAOZHAI BOBO VR akinius Z5 Rankų įrangos versija PK xiaomi
Rinkinys Tipas Kontrolieriai Nustato
Uostai Didelis ekranas, išmaniųjų telefonų laisvų Rankų įrangos versija VR Lauke Atnaujinti edition
3D Akiniai Tipas Virtuali Realybė
Paketas 1 Tik vienas VR(stand-alone)
Realaus laiko Žemėlapį Statybos No
Ekranas Skaičius Nėra
Bazinė Stotis No
Fotoaparatas No
FOV 120 Laipsnių Objektyvas Virtualios Realybės "Google" kartono Stereo Akinių, Vaizdo
Paketas 4 VR Su Valdikliu D
Suderinamas Įrenginys Išmanieji telefonai
Bevielio tinklo Tipas Konfigūruojama telefono belaidžiu "Bluetooth" valdiklį Gamepad Kreiptuką
Paketas 3 VR Su Valdikliu C
Pluoštas 5 VR Su Valdikliu E
Komplektacija Pluoštas 5
Pripažinimo Gestas No

Parašyti atsiliepimą

Pasaulinė Versija BOBOVR Z5 Virtualios Realybės 3D akinius, Kartoniniai VR Lauke 3D Ausinės su nuotolinio valdiklio Daydream smartphonach

Pasaulinė Versija BOBOVR Z5 Virtualios Realybės 3D akinius, Kartoniniai VR Lauke 3D Ausinės su nuotolinio valdiklio Daydream smartphonach

Ištirti didesnių pasaulio BOBOVR Z5, susijusių su Daydream platformą, tai yra daugiau lengva , įdomu ir ekonominės patirties VR. Neįtikėtina, nuotykių 9-axsi IMU VR valdytojas gali stebėti savo judesius ant rankų, naudokite kartu su BOBOVR

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai