Marflo Automobilių Plovimo Tornado Vandens Pistoletas Sniego Putų Lance Tornador Lydinio Gera Priemonė, Aukštos Kokybės

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€46.94

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Į Tornador MARFLO Interjero Valymo Priemonė yra valdomas pneumatiniu siurbimo purškimo pistoletas, kuris labai smulkiai atomizes muilo, vandens ir oro ir išvaduoja ją, esant dideliam slėgiui. Ji pašalina purvą ir nešvarumus, greitai ir naudoja mažiau vartoti valymo produktas (Tornador Super Muilas). Naujai sukurta rotacija-rinkinys, antgalis naujų Tornador MARFLO yra daugiau galingas ir valo greičiau nei originalas Tornador Interjero Valymo Priemonė. Nėra dėvėti rotaciniu žarna ir kanalo, nes vidutinio vadovas yra rutulinių guolių ir neturi liestis su antgaliu.

Profesionalios automobilių, išsamiai bendrovių naują Tornador MARFLO yra būtina turėti! Jums bus sutaupyti laiko, energijos ir valymo cheminių medžiagų, nes naujasis Tornador MARFLO darbai galingesnis ir efektyvesnis, mažiau oro slėgio nei originalas Tornador. Suslėgto oro varoma siurbimo pašarų ginklą sukasi spirališkai operacijos metu ir loosens dulkių dalelių, kurių labai didelės galios nuo paviršiaus. Daro valymo interjero nesudėtinga!

Kodėl verta pirkti MARFLO Tornado?

jei norite pirkti aukštos qaulity Tornador, prašome patikrinti ir palyginti MARFLO Tornador;

1) kūno tornador yra įvairių!!

MARFLO yra lieti kalvė procesas, ir wor su aukšto tikslumo CNC Mašina.

kalve proceso metu kūnas gali naudoti daugiau laiko (be dažų !!)

kalve kūno sunkiau, nei liejimo lydinio kūno, ir Siūlai, nėra lengva nutraukti.

2)Bearring vamzdžių: jis yra esminė Tornador.

aukštos qaulity bearring: mes naudojame Japonija Bearring vamzdžių.

naujas dizainas: pridėti techninės priežiūros funcation iš bearrng

3) vamzdžio Bearring: naudokite aukštos qaulity medžiagos ir patend teachnology. ir kontroliuoti, kaip išsamiai gamybos procesą.

kas klavišą dalis turi patikrinti piont gamybos procesą.

Švarus Vidus & Išoriniai Paviršiai su Tornado Oro Veiksmų!

• Valo ir oro džiūsta sekundėmis

• Išbandytas ir patvirtintas pramonės argumentai "už"

• Mažas dėvėjimasis ir priežiūra

• Didelėms apkrovoms, statybos

• Mažas triukšmo lygis

Naudojimas: automobilių oda, stogo, aksomo, gumos, plastiko, stiklo, saugos diržas, įvairių plyšių, baldų ir antklodės.

TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonės yra greičiausias ir lengviausias būdas išvalyti visus automobilių paviršių. Į TORNADOR MARFLO veikia su jūsų oro kompresorius sprogimo valymo tirpalą į įtrūkimų jūs negalite pasiekti ranka. Švarus kiliminė danga, plastikai, ir apmušalai automobilio viduje. Švarus ratlankiai, kabrioletas viršūnes, ir kūno siūlės išorinėje. Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė valo, kai kitos priemonės negali!

Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė reikmenys jūsų sudėtingiausių išsamiai darbo vietų, su lengvumu. Kūgio formos antgalis ir virpesių patarimas sukurti tornado valymo veiksmų, kad valo kietos ir minkštos dangos, pavyzdžiui, nieko jūs matęs. Purvą ir nešvarumus, būtų nedelsiant paleistas iš audinių, kilimų ir kietų paviršių.

Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė spaudai bauda rūkas valymo sprendimą, kuris nėra per daug sočiųjų paviršių. Matysite, kad skysčio tekinimo purvinas kaip nešvarumus atleidžiamas nuo paviršiaus. Nuvalykite su mikropluošto šluoste. Tada pasukite ratuką išjungti vandens ir naudoti suspaustas oras sausas valomi srityje. Tai, kad paprasta.

Naudoti TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė, prietaisų skydelis, durų paneliai, vairas, audinio apmušalų, kilimų, grindų kilimėliai, ir tarp sėdynių. Į TORNADOR MARFLO valo ir sunkiomis pasiekiamų vietų tarp sėdynės ir siūlės. Nes jis atiduoda tiek mažai skysčio, paviršius sausas greitai.

Išorinis, naudokite TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė, švarus audinys kabrioletas viršūnes, kūno siūlės, ratai, ir emblemų. Nereikia šveitimas. Į TORNADOR MARFLO daro sunkų darbą už jus.

Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Įrankis turi būti naudojamas su oro kompresoriumi, leidžiančiu pastovus oro slėgis ne mažiau kaip 60 vsi. Negalima viršyti 110 vsi, siekiant apsaugoti jūsų TORNADOR MARFLO nuo nereikalingų dėvėti. Žalius vožtuvas kontroliuoti kiekį skysčio išleido TORNADOR MARFLO.

Valyti bet kokio paviršiaus, skiesti norimą švaresnis pagal etiketės kryptimis. Savo ruožtu skysčio vožtuvas tiesiai ir naudoti sulenktą judesio, kaip jums perduoti TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė ant paviršiaus. Jei reikia, leisti valymo skystis gyventi 10-15 sekundžių. Naudoti mikropluošto rankšluostis sugeria skysčio perteklių. Tada pasukite skysčių vožtuvų išjungimas ir naudoti suspaustas oras sausas valomi srityje.

Valymas su TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė yra lengviau ir greičiau, nei mažas išsamiai šepečiai ar tamponai. Tiesiog purškimo ir žiūrėti purvo atleidimo iš plastikų, gumos, vinilo, ir audiniai.

Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė apima ginklą pati su 32 oz. jar ir papildomas dangtelis jar.

Į TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė yra vienas iš natūra. Švarus ir sausas, visos sunkiai prieinamose vietovėse su cikloninis valymo galia TORNADOR MARFLO!

Siekiant optimalių rezultatų, TORNADOR MARFLO Automobilių Valymo Priemonė veikia geriausiai su oro kompresorius, kuri gamina 5 CFM, arba ne mažiau kaip 85 vsi

Pakuotės Dydis 13cm x 30cm x 12cm (5.12in x 11.81in x 4.72in)
Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Su Vandens Vamzdžiai Taip
Sąsaja Medžiaga Lydinys
Naudoti Ilgai, Japonija Bearring Vamzdis Lieti įstaiga,
Antgalio Medžiaga Lydinys
Korpuso Medžiaga Lydinys
Aukštos Kokybės Tornado Įstaiga Lieti Kalvė Procesas
Prekės Pavadinimas MARFLO
Tornadas Aukštos Qaulity Bearring Vamzdelis Tornado
Vandens Vamzdžių Ilgis <5m
Rankenos Tipas Pirštui
Tornador automobilių plovimo tornador ginklą
Vandens Purškimo Tipas Purškimo

Parašyti atsiliepimą

Marflo Automobilių Plovimo Tornado Vandens Pistoletas Sniego Putų Lance Tornador Lydinio Gera Priemonė, Aukštos Kokybės

Marflo Automobilių Plovimo Tornado Vandens Pistoletas Sniego Putų Lance Tornador Lydinio Gera Priemonė, Aukštos Kokybės

Į Tornador MARFLO Interjero Valymo Priemonė yra valdomas pneumatiniu siurbimo purškimo pistoletas, kuris labai smulkiai atomizes muilo, vandens ir oro ir išvaduoja ją, esant dideliam slėgiui. Ji pašalina purvą ir nešvarumus, greitai ir naudoja mažiau

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai